Düzenleme yapılır

Yüksek Lisans Tez düzenlemesi yapılır. Yüksek lisans öğrencilerine tez yazımında olduğu gibi tez düzenlemesinde de destek veriyoruz. Yüksek lisans öğrencileri, lisans öğrencilerine oranla, yazmış oldukları tezde daha akademik çalışma ortaya koymaları beklenir. Bu yüzden yüksek lisans öğrencilerinin yüksek lisans tez yazımında daha ciddi bir çalışma sergileyip tez danışmanlarına sunmaları gerekir ki hocalarından onay alsınlar. Şunu söyleyebilirim ki , tez düzenlemesi yaptırmak isteyen öğrencilerin çoğu yüksek lisans öğrencisi . 

Yüksek lisans tez düzenlemesi yaptırmak isteyen öğrencilerin tüm düzenleme çalışmalarında yardımcı olmaktayız. Yüksek lisans tez düzenlemeleri iki farklı kategoride yer alır. Bunların ilki, içerik düzenlemesi, ikincisi şekil düzenlemesi. 

İçerik düzenlemesi taleplerinize yazdığınız teze içerik ilave ederek gideriyoruz. Bölümünüz ve konunuz ne olursa olsun bize danıştığınız takdirde hocanızın eksik bulduğu noktalarda içerik iyileştirmesi yapmaktayız. Tez danışman hocanız şu bölümleri uzat, şu konuyu biraz daha aç , şu bölümü daralt diye size belirttiği düzenleme isteklerinde size yardımcı olmaktayız. 

Şekil bakımından düzenleme ise yazım kuralları, imla hatalarının düzeltilmesi ve en önemlisi de tezin tez yazım kılavuzuna göre editlenmesi işlemidir. Satır aralıkları, font , double space olması , sayfa kenar ayarları, başlık boyutları, bunlar şekil yönünden düzenleme içine girer. 

Yüksek lisans öğrencisiyim, yüksek lisans tezimi düzenlettirmek istiyorum diyorsanız bizi arayın en kısa zamanda size yardımcı olalım.

JSN Sky template designed by JoomlaShine.com