Ücret

Yüksek Lisans Tez yazımında ücreti belirleyen birtakım özellikler vardır. Tezin kapsamı, kaç sayfa olacağı, teslim tarihi, tezin dili, İngilizce ya da Türkçe olması, tez konusunun kolay olması ya da zorluğu, daha önce yazılmış bir tez olup olmaması, ilk defa yazılıp yazılmadığı gibi faktörler tezin fiyatını belirlemektedir. 

Tez fiyatlamasında dikkat etmeniz gereken özellikler ise, yüksek lisans tezini yazdırmak isterseniz, erken bir zamanda bize başvurmanızdır. Ne kadar erken yüksek lisans tezi yazdırmak için tarafımıza başvurursanız size o kadar uygun fiyat verebiliriz. Son iki haftada başvurduğunuzda, tezi yazacak hocanın fiyatlaması biraz daha değişik olabilir. 

Tez yazımında eğer konuyu biz belirlemediysek, kaynakların kolay bulunması önemlidir. Kolayca yazılacak bir tezin fiyatlaması herzaman daha ekonomik olacaktır. Sadece ingilizce kaynaklardan yazılabileck bir yüksek lisans tezinin fiyatlaması da değişik olacaktır. 

 Tez merkezi yüksek lisans eğitimi alan öğrencilere ödev hazırlama, proje hazırlama ve tez hazırlama konularında akademik hizmet vermektedir.

Son olarak şunu ifade edebiliriz , yüksek lisans tezini yazdırmak için hiç zaman kaybetmeden tarafımıza ulaşın. Geç kalmayın, geç kalan çalışmalarda size yardımcı olmamamız biraz daha güç olabilir. 

 

JSN Sky template designed by JoomlaShine.com