Hakkımızda

Yüksek Lİsans Tez sitesi uzun zamandan beri yüksek lisans eğitimi alan öğrencilere hizmet vermek için kurulmuştur. Yüksek Lisans eğitimi alan öğrencilere sadece tez desteği değil, özel ders , ödev, proje, tercüme hizmetleri de vermekteyiz. Yüksek Lisans Tez Merkezi olarak sitemiz Boğaziçi Eğitim Danışmanlık'a bağlı bir kuruluştur. Boğaziçi Eğitim , sahasında lider üniversite öğrencilerine özel ders desteği veren bir ana yapıdır. Boğaziçi Eğitim Danışmanlıkta uzun süre özel ders veren lisans öğrencileri , yüksek lisans ve doktora aşamasına gelince özel ders yanında, yüksek lisans öğrencilerine tez yazma desteği de vermeye başlarlar. 

Yüksek Lisans Tez yazımında çalışan ekibimiz yüksek lisans eğitimi yapan , doktora yapan Boğaziçi , Odtü, İtü gibi nitelikli üniversitelerin seçkin öğrencilerinden oluşmaktadır. Birçok başarılı öğrenciyi üniversite derslerinde sınavlara hazırlayan ekibimiz daha sonra yüksek lisans öğrencileri için tez yazma desteği verir. 

 

Yüksek Lisans tezinizde size tüm aşamalarda destek sağlayan ekibimiz tezinizi istenilen tarihte çalışmanızı tamamlayıp size teslim etmektedir.

JSN Sky template designed by JoomlaShine.com